Konkurso ,,Eilėraščio labirintais” I etapas

,,Kur gyvena eilėraščiai? Knygose, žurnaluose, stalčiuose… Ką daryti, kad jie „apsigyventų“ mumyse? Skaityti, kurti, klausytis, deklamuoti ir išgirsti, kaip juose „draugauja“ žodžiai, kaip perteikiamos emocijos balsu, mimika, judesiu. “

Vasario 9 d. mūsų įstaigoje vyko  Vilniaus r. savivaldybės švietimo įstaigų vaikų meninio skaitymo konkurso ,,Eilėraščio labirintais“ I etapas. Konkurse dalyvavo net 34 ugdytiniai. Konkurso tikslas buvo ugdyti sakytinę kalbą, puoselėti meninio žodžio suvokimą, meninio skaitymo įgūdžius.

Visi vaikai puikiai deklamavo eilėraščius, stengėsi kalbėti garsiai, aiškiai. Deklamavo eilėraščius apie tėvynę, gamtą, linksmus nuotykius, močiutes. Raiškiausiai ir gražiausiai, pagal komisijos vertinimą, padeklamavo eilėraštį  Saulė Gedris ir Rėjus Agurkis. Jie vasario 28 d. vyks į Vilniaus r. Nemenčinės darželį, kur vyks finalinis meninio skaitymo konkursas.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.