AKINIUOČIŲ DIENA

Kovo 4-oji – Tarptautinė akiniuočių diena. Dažnai žodis „akiniuotis“ skamba įžeidžiamai, tačiau kodėl gi nepasižiūrėjus į akinių dėvėjimą kūrybiškai. Akiniai – ne tik protingo žmogaus simbolis, bet ir madingas bei stilingas aksesuaras.

Beveik trečdalis pasaulio gyventojų kenčia dėl regos sutrikimų. Akiniai ‒ didelė pagalba. Kokie naudingi per amžius būtų buvę akiniai, juos taip pat nuolatos blaškė madų skersvėjai. Itin madingu aksesuaru akiniai tapo tik XX amžiaus viduryje, kai jie imti nešioti ne tik dėl būtinybės, bet ir norint suformuoti stilingą įvaizdį bei pademonstruoti elegancijos pojūtį.

Minėdami tarptautinę akiniuočių dieną, “Nykštukų” grupės ugdytiniai sužinojo kada buvo išrasti akiniai, kokia šalis laikoma akinių tėvyne.  Susipažinę su akinių istorija, pasipuošė savo pagamintais akiniais.

Mokytoja metodininkė Alina Černiavska