Dzien babci i dziadka

„Babuniu, Dziaduniu,
W dniu Waszego święta
Życzenia składają Wam Wszystkie wnuczęta.
Wy zawsze wszystko Najlepiej wiecie,
Smutno by było Bez Was na świecie.”

Takie i inne życzenia dało się słyszeć w dniu 22 stycznia, kiedy to do grupy „Krasnoludki” żłobka-przedszkola w Kabiszkach, przybyli zaproszeni goście – kochane Babcie i Dziadkowie. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Występy artystyczne maluchów podbiły serca publiczności. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowały za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Oklaskom nie było końca. Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt upominki i słodkiego buziaka.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i  radości.

Alina Czerniawska