Święto Niepodległości Polski

W dniu 11 listopada br. w grupie „Krasnoludki” żłobka-przedszkola w Kabiszkach obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości Polski. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych Polskiego kraju. W tym roku, w święto Niepodległości dołączyliśmy się do kilku akcji: #11listopada#NiepodległośćBezNiemawiści i „Niepodległa do Hymnu”. Obchodząc 103. Rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości łącząc się w akcji „Niepodległa do Hymnu” wykonaliśmy w samo południe Mazurka Dąbrowskiego. A akcją #11listopada#NiepodległośćBezNiemawiści chcieliśmy pokazać, ze chcemy świętować bez nienawiści. Niech ten dzień będzie okazją do zamanifestowania wartości takich jak różnorodność, wolność i pokój.

Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zostanie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.