Mano jausmai

Kiekvieną dieną mus lydi įvairios emocijos. Tai mes linksmi, tai supykę, vėl nuotaika linksma, bet staiga kažkas nuliūdino ir staiga viena emocija keičia kitą. Emocijos yra labai svarbios mūsų gyvenime, todėl svarbu nuo kuo ankstyvesnio amžiaus kalbėti su vaikais apie kylančias emocijas ir jausmus, padėti juos atpažinti, įvardinti, išreikšti. Su „Nykštukų” grupės ugdytiniais gruodžio 18 d. organizavome veiklą, kurios metu kalbėjomės apie emocijas, jausmus ir užplūstančią nuotaiką. Žiūrėjome edukacinius filmukus apie jausmus; žaidėme žaidimus, kuriuose vaikai vaidino ,,emociukus“, vardijo savo jausmus. Veiklos pabaigoje įsivertinome savo emocijas bei  pojūčius, kuriuos patyrėme veiklos metu.

Susitikimas su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 19 dieną Vilniaus r. Kabiškių vaikų lopšelio-darželio vaikus aplankė Kalėdų Senelis ir Snieguole. Nuotaikingame rytmetyje jie dainav daineles, deklamavo eilėraščius, kartu su Snieguole ir Kalėdų Seneliu žaidė įvairiausius žaidimus: lindo pro stebuklingą girliandą, ieškojo stebuklingo Kalėdų Senelio maišo. Daug džiaugsmo teikė žėrinti eglutė, puošnūs karnavaliniai vaikučių rūbai ir Kalėdų Senelio dovanos. Po visų linksmybių vaikai gavo dovanėles iš didžiulio Kalėdų Senelio maišo ir buvo labai laimingi!

Adventas

Adventas – tamsus, ramus ir paslaptingas  žiemos laikotarpis. Kad šis laikas neprailgtų , su „Boružėlių“ gr. ugdytiniais žaidžiame ramius žaidimus, sekame pasakas, gaminame eglutės papuošalus. Kartu su gamta imame laukti šviesos, saulelės ir kūdikėlio Jėzaus gimimo, apmąstome savo ir kitų žmonių gerus ir netinkamus poelgius. Jaukus laikas su vaikais suteikė malonių akimirkų.